Search
donderdag 13 december 2018

Regionale contactpersonen

Naam Regio/ werkgroep E-mailadres Tel. nummer MA MR VO RA MZ
Arjan van der Lugt Zuid-Holland arjanvanderlugt@gmail.com      
Arnold van Rijsewijk West-Brabant arnoldvanrijsewijk@gmail.com 06 36499579      
Conn Barrett Duinen Zuid-Holland connbarrett@yahoo.com 071 5790341      
Dick van Dorp Drenthe & Groningen dvandorp@home.nl 0593 525620      
Domin Dalessi Oost-Brabant d.dalessi@onsbrabantnet.nl 040 2855216  
Edo Goverse Noord-Holland e.goverse@uva.nl 020 5257331  
Geert Timmermans Werkgroep vissen, amfibieën en reptielen Noord-Holland harmat4@xs4all.nl          
Geert van Poelgeest KNNV afdeling Delfland afdelingDelfland@knnv.nl 015 2610048      
Gerrit Kolenbrander Gelderland GerritKolenbrander@hotmail.com 06 42900618  
Gert Jan Blankena Vissenwerkgroep De Prik g.blankena@upcmail.nl        
Hans Eckhardt KNNV Walcheren jeckh@zeelandnet.nl        
Jeroen Huisman Vissenwerkgroep Groningen/Drenthe jeroenhuisman@hotmail.com        
Jeroen Reinhold Flevoland reinhold@landschapsbeheer.net 0320 294939      
John Melis Friesland johnmelis@chello.nl 06 46524630  
Kees Musters KNNV Walcheren cjmmusters@zeelandnet.nl        
Leon Wieteler Twente leonwieteler@gmail.com 0545 473185      
Lolke Stelwagen Het Gooi lolkestelwagen@msn.com 06-50636944      
Marcel Cox Waterwerkgroep IVN Laarbeek mcox@aaenmaas.nl      
Marijke Heijne Vissenwerkgroep KNNV Afd. Delfland mt.heijne@gmail.com 06-13070714      
Martijn Schiphouwer Vissenwerkgroep Noord-Brabant, Overijssel & Zuid-Holland martijn.schiphouwer@ravon.nl 024-7410600      
Martin Albers Twente ravon@concepts.nl 06 38229941    
Martin Melchers Omgeving Amsterdam martmelchers@gmail.com 020 6650925      
Matthijs de Vos Gelderse vissers geldersevissers@gmail.com 06 24495775      
Pedro Janssen Adderonderzoek NL (WAN) jans.voll@gmail.com 0478 514805      
Vacature Vissenwerkgroep Zeeland        
Richard Struijk Ringslangen Zuid-Holland r.struijk@ravon.nl 024-7410600      
Ruud Luntz Duin en Kruidberg r.luntz@natuurmonumenten.nl 06 54295218      
Stephan Huijgens Limburg danzigiv@gmail.com 06 53325705    
Theo Schuurmans Aquatische WG Hoekschewaards Landschap aquatischhwl@gmail.com 06 51051688      
Ton Lenders Limburg tlenders@live.nl 0475 537045      
Victor van Schaik Vissenwerkgroep NHGL (Limburg) v.vanschaik@home.nl        
Vincent van der Spek Duinen Waternet vincent.van.der.spek@waternet.nl 06 20037662    
Wim Andela Friesland w.andela1@kpnplanet.nl 058 2882693      
Wim vd Heuvel Noordoost-Brabant wam.heuvel@home.nl 06 14425177    
Wim de Wild Utrecht wim.de.wild@ziggo.nl 030 6963771  
Wouter Bol PWN Noord-Holland wouter.bol@pwn.nl 06-13897440        

 


 

MA = Meetprogramma Amfibieën
MR = Meetprogramma Reptielen
VO RA = Verspreidingsonderzoek Reptielen en Amfibieën
MZ = Meetprogramma Zoetwatervissen

Over RAVON

RAVON voor de bescherming van amfibieen, reptielen en vissen

Beschermen doen we samen met vrijwilligers en donateurs

 

Kennis - informatie - onderzoek -advies

Privacy statement

 

Contact

Telefoon: 024-7410600
Email: kantoor@ravon.nl
Contactpagina


Adres Natuurplaza
(gebouw Mercator III)
Toernooiveld 1 6525 ED
Nijmegen

Route

Back To Top